Koszt naprawy dotyku w iPhone X


BLOG

Koszt naprawy dotyku w iPhone X

Autor: Marek Michalak, serwisant GSM
21.04.2020

Gdzie można naprawić zepsuty telefon – naprawa dotyku w iPhone X

Smartfony są nieodłącznym elementem naszej codzienności. To za ich pomocą dzwonimy, piszemy SMS-y, korzystamy z internetu, robimy zdjęcia i kręcimy filmy, słuchamy muzyki czy dokonujemy płatności bezgotówkowych. Dlatego uszkodzenie takiego sprzętu może przyprawić właściciela o prawdziwy ból głowy. Na szczęście, na rynku istnieje wiele zakładów naprawczych, które są w stanie przywrócić do życia naszego smartfona. Ze wspomnianych wyżej usług naprawczych mogą skorzystać także właściciele smartfonów firmy Apple, czyli dobrze znanych wszystkich iPhone’ów. Serwis24 w Skarżysku Kamiennej specjalizuje się bowiem w reperowaniu produktów z nadgryzionym jabłkiem. Co ważne, oferta firmy obejmuje bardzo szeroki zakres działań naprawczych, do których zaliczają się:
  • wymiana zbitego ekranu i tylnego szkła
  • odzyskiwanie danych
  • naprawa usterek modułów Wi-Fi oraz Bluetooth
  • naprawa układu dotyku w iPhone X – poniżej rozpatrzymy problem i jego koszt
  • naprawa pamięci NAND.

iPhone X – naprawa dotyku – koszt

Naprawa sterownika dotyku iPhone X pozwoli na dalsze bezproblemowe korzystanie z aparatu. Cena takiej usługi zamyka się w kwocie kilkuset złotych. To prawda – nie jest ona niska, jednak pamiętajmy o tym, że wspomniany telefon jest wyrobem klasy premium, cechującym się najwyższą jakością wykonania. Co więcej, klienci korzystający z usług salonu Serwis24, otrzymają po odebraniu telefonu jeszcze trzymiesięczną gwarancję, a w niektórych przypadkach – nawet dwunastomiesięczną! Koszty wszelkich zabiegów naprawczych i pielęgnacyjnych odpowiadają zatem klasie i wartości rynkowej urządzenia. Z drugiej strony, jest to także zapewnienie, że wymiana dotyku w iPhone X zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny.

Jak przebiega naprawa sterownika dotyku iPhone X?

Wymiana dotyku iPhone X cechuje się maksymalnie profesjonalnym podejściem do klienta. Telefon zostanie naprawiony szybko i skutecznie, po wykonaniu prac naprawczych zostanie poddany specjalnym testom przez członków załogi zakładu Serwis24. Co więcej, klient nie musi nawet dojeżdżać specjalnie do salonu, by zostawić w nim swój telefon! Wystarczy, że skontaktuje się wcześniej z pracownikami punktu i poprosi, by urządzenie zostało odebrane, a następnie dostarczone z powrotem przez kuriera! Co ważnej, usługa ta jest bezpłatna. Dzięki temu nasz interesant zyskuje czas i nie traci pieniędzy w razie konieczności dojazdu do serwisu! Naprawa sterownika dotyku iPhone jest zatem bardzo opłacalna!

Przeczytaj także: